Acceder al contenido principal

Autoritzacions d'activitat privada en alts càrrecs

4 Resultats oposats

Nom Alt càrrec Ministeri Data de cessament Empresa / Atividad autoritzada Data d'autorització
Nom Alt càrrec Ministeri Data de cessament Empresa / Atividad autoritzada Data d'autorització
ZULOAGA MARTINEZ, PABLO DELEGADO DEL GOBIERNO EN CANTABRIA POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 01/04/2019 SECRETARIO DEL PSOE EN CANTABRIA 26/07/2019
BARCONES SANZ, VIRGINIA DELEGADA DEL GOBIERNO EN CASTILLA Y LEON POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 13/04/2019 DIRECTIVO DEL PSOE EN CASTILLA Y LEON 03/07/2019
RODRIGUEZ GOMEZ DE CELIS, ALFONSO DELEGADO DEL GOBIERNO EN ANDALUCIA POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 15/03/2019 SECRETARIO EJECUTIVO DEL PSOE 01/07/2019
LEAL FERNANDEZ, ISAURA COMISIONADA DEL GOBIERNO FRENTE AL RETO DEMOGRAFICO POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 22/03/2019 REINGRESO EN LA FEDERACION ESPAÑOLA DE MUNICIPIOS Y PROVINCIAS 23/04/2019
Nom Alt càrrec Ministeri Data de cessament Empresa / Atividad autoritzada Data d'autorització
Nom Alt càrrec Ministeri Data de cessament Empresa / Atividad autoritzada Data d'autorització
ZULOAGA MARTINEZ, PABLO DELEGADO DEL GOBIERNO EN CANTABRIA POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 01/04/2019 SECRETARIO DEL PSOE EN CANTABRIA 26/07/2019
BARCONES SANZ, VIRGINIA DELEGADA DEL GOBIERNO EN CASTILLA Y LEON POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 13/04/2019 DIRECTIVO DEL PSOE EN CASTILLA Y LEON 03/07/2019
RODRIGUEZ GOMEZ DE CELIS, ALFONSO DELEGADO DEL GOBIERNO EN ANDALUCIA POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 15/03/2019 SECRETARIO EJECUTIVO DEL PSOE 01/07/2019
LEAL FERNANDEZ, ISAURA COMISIONADA DEL GOBIERNO FRENTE AL RETO DEMOGRAFICO POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA 22/03/2019 REINGRESO EN LA FEDERACION ESPAÑOLA DE MUNICIPIOS Y PROVINCIAS 23/04/2019
Nom ZULOAGA MARTINEZ, PABLO
Alt càrrec DELEGADO DEL GOBIERNO EN CANTABRIA
Ministeri POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA
Data de cessament 01/04/2019
Empresa / Atividad autoritzada SECRETARIO DEL PSOE EN CANTABRIA
Data d'autorització 26/07/2019
Nom BARCONES SANZ, VIRGINIA
Alt càrrec DELEGADA DEL GOBIERNO EN CASTILLA Y LEON
Ministeri POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA
Data de cessament 13/04/2019
Empresa / Atividad autoritzada DIRECTIVO DEL PSOE EN CASTILLA Y LEON
Data d'autorització 03/07/2019
Nom RODRIGUEZ GOMEZ DE CELIS, ALFONSO
Alt càrrec DELEGADO DEL GOBIERNO EN ANDALUCIA
Ministeri POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA
Data de cessament 15/03/2019
Empresa / Atividad autoritzada SECRETARIO EJECUTIVO DEL PSOE
Data d'autorització 01/07/2019
Nom LEAL FERNANDEZ, ISAURA
Alt càrrec COMISIONADA DEL GOBIERNO FRENTE AL RETO DEMOGRAFICO
Ministeri POLITICA TERRITORIAL Y FUNCION PUBLICA
Data de cessament 22/03/2019
Empresa / Atividad autoritzada REINGRESO EN LA FEDERACION ESPAÑOLA DE MUNICIPIOS Y PROVINCIAS
Data d'autorització 23/04/2019

Pàgina 1 de 1

1